Strona głównaAktualnościPodejrzany o kradzież rozbójniczą 37-latek - zatrzymany.

Podejrzany o kradzież rozbójniczą 37-latek – zatrzymany.

W ubiegłym tygodniu policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali 37-latka z powiatu kamiennogórskiego, który podejrzany jest o kradzież rozbójniczą.

Mężczyzna w grudniu miał dokonać kradzieży artykułów przemysłowych na kwotę ponad 200 złotych, a w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionego towaru, miał grozić nożem personelowi sklepu. Wnikliwa praca dochodzeniowa oraz operacyjna kamiennogórskich policjantów doprowadziła do ustalenia podejrzanego, a następnie wytypowania miejsca przebywania mężczyzny oraz jego zatrzymania.

Dodatkowo podczas wykonywanych czynności na jaw wyszło, że 37-latek może być również odpowiedzialny za listopadową kradzież artykułów przemysłowych w markecie na terenie Kamiennej Góry, gdzie ukradziono towar na kwotę prawie 1300 złotych. Natomiast w jego mieszkaniu policjanci ujawnili niewielkie ilości metamfetaminy.

Mężczyźnie grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze młodszy aspirant Katarzyna Trzepak

spot_img
spot_img

Musisz przeczytać