W ubiegłym tygodniu policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w ramach prowadzonych działań ustalili, że na terenie powiatu kamiennogórskiego mogą znajdować się pojazdy pochodzące z kradzieży.
Podjęte przez kamiennogórskich policjantów działania doprowadziły w czwartek, 30 lipca, do odnalezienia miejsca, gdzie znajdowały się dwa motocykle. Pojazdy skradzione zostały na terenie Wrocławia i okolic, co potwierdziło ich sprawdzenie w policyjnych systemach.
Łączna wartość odzyskanych jednośladów to 73 tysiące złotych. Kamiennogórscy policjanci przeprowadzili na miejscu szereg czynności, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców tego czynu lub osób mogących mieć związek z ukryciem pojazdów.
Pojazdy zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu, a potem wrócą do swoich właścicieli.
Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze młodszy aspirant Katarzyna Trzepak


