23-latek zatrzymany z narkotykami

0
101

06 czerwca 2022 roku w wyniku intensywnej pracy operacyjnej kamiennogórscy kryminalni ujawnili prawie 136 g marihuany w mieszkaniu na terenie powiatu kamiennogórskiego. Do tego przestępstwa zatrzymali 23-latka, któremu w toku dalszych czynności przedstawiono w sumie aż 7 zarzutów. Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze zastosował 2 miesięczny areszt wobec mężczyzny.

Eliminacja z obrotu środków, których posiadanie jest zabronione jest jednym z zadań funkcjonariuszy Policji. W wyniku intensywnej pracy operacyjnej 6 czerwca 2022 roku kryminalni ujawnili w mieszkaniu na terenie powiatu kamiennogórskiego prawie 136 g marihuany.
Do tego przestępstwa policjanci zatrzymali 23-latka. Nie ukrywał, że narkotyki należą do niego. Twierdził, że posiada je na własny użytek, jednak fakty ustalone przez policjantów były inne.
W toku dalszych czynności wykonywanych przez kamiennogórskich funkcjonariuszy, mężczyźnie przedstawiono w sumie aż 7 zarzutów. Co gorsza, jednym z nich było udzielanie środków odurzających małoletniemu.
Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec 23-letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy.

Źródło: KPP Kamienna Góra sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj