czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualnościAwaria sieci Plus GSM

  Awaria sieci Plus GSM

  -

  Operator sieci komórkowej Plus zmaga się z awarią. Od około godziny 9:00 w piątek klienci Polkomtela zgłaszają problemy z wysyłaniem wiadomości SMS, połączeniami telefonicznymi oraz połączeniem internetowym. Awaria dotyczy użytkowników z całej Polski.

  Plus zdaje sobie sprawę z sytuacji. “Sytuacja jest nam znana. Problemy rozpoczęły się przed godz. 8. Dotyczą przede wszystkim osób posiadających abonamenty. W ich przypadku nie działają wszystkie usługi – połączenia wychodzące, SMS-y oraz internet mobilny. Technicy pracują już nad przywróceniem pełnej sprawności sieci” – dowiedział się serwis Bankier.pl, po kontakcie z infolinią Plusa. Próbowaliśmy skontaktować się z rzecznikiem prasowym, ale najwyraźniej on również ma problemy z zasięgiem. Od razu uruchomiła się poczta głosowa.

  Źródło: Plus GSM

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły