czwartek, 30 marca, 2023
More

  “Barbórka”

  -

  Z okazji Dnia Świętej Barbary pragniemy przekazać wyrazy szacunku i uznania wszystkim Górnikom węgla kamiennego i brunatnego, a także Pracownikom kopalń rud miedzi, cynku i ołowiu, soli, Załogom zakładów wydobywczych nafty i gazu, wód leczniczych i termalnych.

  Barbórka jest okazją do złożenia podziękowań za trudną i ofiarną pracę, kultywowanie tradycji i obyczajów górniczego stanu. Z okazji Waszego święta życzę Wam, aby barbórkowe spotkania upłynęły w miłej, przyjaznej atmosferze i były okazją do wzmocnienia wzajemnych więzi. Życzymy Wam satysfakcji, dobrego zdrowia oraz bezpiecznej pracy.

  Szczęść Boże w górniczym trudzie życzy Redakcja

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły