wtorek, 30 maja, 2023
More
  Strona głównaKronika policyjnaBiegł w RUNMAGEDDONIE

  Biegł w RUNMAGEDDONIE

  -

  Na co dzień zajmuje się postępowaniami w sprawach o wykroczenie w kamiennogórskiej jednostce, ale po godzinach zamienia buty służbowe na te sportowe. W ubiegły weekend – st. asp. Mariusz Mrówka – startował w jednym z najbardziej wymagających biegów z przeszkodami – RUNMAGEDDONIE. W sobotę zajął wysokie 2 miejsce wśród służb ratowniczych na dystansie 10 km i 30 przeszkód, ale to nie był koniec jego zmagań. W niedzielę ukończył 23,7 km bieg z 70-ma przeszkodami. Dzięki swoim wyczynom otrzymał statuetkę weterana. Gratulujemy!

  22 – 23 października 2022 roku na Polanie Jakuszyckiej odbywał się Finał Ligi Runmageddonu. Biegi z przeszkodami, w których można było wziąć udział były sprawdzianem zarówno dla ciała, jak i dla umysłu. Sportowcy musieli się zmierzyć nie tylko z wymagającym terenem ale też z wyczerpującymi przeszkodami.

  Takie wyzwanie podjął kamiennogórski policjant, który na co dzień zajmuje się postępowaniami w sprawach o wykroczenie, a oprócz tego pełni funkcję przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZP w Kamiennej Górze.

  Starszy aspirant Mariusz Mrówka to zapalony biegacz, któremu niestraszne żadne warunki.
  W sobotę wziął udział w biegu „Rekrut” na 10 kilometrów (30 przeszkód), gdzie zajął wysokie 2 miejsce wśród służb ratowniczych! Postanowił jednak, że nie będzie to koniec jego zmagań i w niedzielę wystartował w wyjątkowo wymagającym biegu na 23 kilometry z 70-ma przeszkodami.

  Ukończenie tego półmaratonu pozwoliło mu na zdobycie statuetki Weterana, którą otrzymują tylko najbardziej zacięci zawodnicy kończący wszystkie 3 etapy biegów.

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  Źródło: KPP Kamienna Góra st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

  Ostatnie artykuły

  Ostatnie artykuły