czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaKultura i rozrywkaCentrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza

  Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza

  -

  Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza mieszkanki naszego miasta do udziału w Artystycznym Projekcie Fotograficznym „Kamiennogórzanki”. Wydarzenie zostanie zorganizowane 7 marca z okazji Dnia Kobiet.

  Do udziału w projekcie zaprosiliśmy: fotografika Arkadiusza Makowskiego. Stylizacją Pań zajmą się: specjalistka wizażu Katarzyna Ciećka oraz stylistka Sara Misan.

  W ramach projektu zostanie przeprowadzona profesjonalna sesja fotograficzna.  Zdjęcia ukażą się w kalendarzu na rok 2022 oraz zostaną zaprezentowane na wystawie w Galerii Centrum.

  Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 4 marca. Należy dostarczyć je do tymczasowej siedziby Centrum Kultury przy ul. Ściegiennego 11 (osobiście lub pocztą).

  Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest zapoznanie się z Regulaminem i dostarczenie wypełnionej i podpisanej Karty Zgłoszenia

  Źródło: UM Kamienna Góra

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły