czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualnościCzechy zamykaja się turystycznie

  Czechy zamykaja się turystycznie

  -

  Jak informuje ambasada granice nie zostały zamknięte, ale do Czech można wjeżdżać tylko w istotnych przypadkach. Nie można podróżować na wycieczki piesze, ani odwiedzać znajomych. Decyzje te nie ograniczają w żaden sposób podróży osób dojeżdżających do pracy.

  Przypomnijmy, od wczoraj u naszego południowego sąsiada obowiązują ograniczenia dotyczące swobodnego przemieszczania się. Czesi mogą jeździć do pracy, do rodziny czy do lekarza. W Czechach zamknięte są także hotele, a w miejscach publicznych mogą gromadzić się jedynie dwie osoby.

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły