Działania kamiennogórskiej drogówki pn. „trzeźwy poranek”

0
197

W dniu wczorajszym kamiennogórscy policjanci po raz kolejny przeprowadzili działania pn. “Trzeźwy poranek”. Akcja miała na celu ujawnianie i eliminowanie nietrzeźwych kierowców, a tym samym poprawę bezpieczeństwa na drogach. Niestety mimo licznych apeli, by nie wsiadać za kierownicę bez wymaganych uprawnień i tym razem funkcjonariusze zatrzymali jednego kierującego nieposiadającego prawa jazdy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w dniu 06 kwietnia br. w godzinach porannych przeprowadzili akcję “Trzeźwy poranek”. W ciągu zaledwie kilku godzin funkcjonariusze skontrolowali stan trzeźwości ponad 80 kierowców. Jak się okazało jeden z nich nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdem. Kilku kierującym zatrzymano dowody rejestracyjne.

Apelujemy o rozwagę. Życie i zdrowie wszystkich użytkowników dróg zależy od nas samych. Trzeźwość, odpowiedzialność, wymagane uprawnienia powinny być dla każdego z nas sprawą priorytetową. Pamiętajmy o tym i zawsze kierujmy się rozsądkiem, bo tylko w ten sposób możemy dać sobie i innym gwarancję bezpieczeństwa na drodze.

Źródło: KPP Kamienna Góra Asp. szt. Nieć Wierzbicka Marta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj