W minioną sobotę, 27 czerwca 2026 r., kamiennogórski rynek tętnił życiem! 💛 Na uczestników czekała wyjątkowa strefa gastronomiczna, w której nie brakowało domowych wypieków, pierogów, bigosu, frytek czy gofrów – każdy znalazł coś dla siebie! 😋
Na scenie również działo się sporo – publiczność mogła podziwiać występy Anety Szewczyk, Mai Oleśków, Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych” oraz zespołu Sachiel 🎶👏
To jednak nie tylko zabawa – festyn miał szczytny cel. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na fundusz remontowy placu wokół kościoła. ❤️
Organizatorami wydarzenia byli: Centrum Kultury w Kamiennej Górze, Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz Muzeum Tkactwa.


