niedziela, 26 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualności gminneGmina Lubawka realizuje projekt

  Gmina Lubawka realizuje projekt

  -

  Gmina Lubawka realizuje projekt pn. “Budowa wiat turystycznych z elementami małej architektury na terenie Gminy Lubawka” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska Polska 2014 – 2020 Fundusz Mikroprojektów Nisa – Nysa.

  W ramach przedsięwzięcia wybudowane zostaną trzy wiaty turystyczne wraz z elementami małej architektury w miejscowościach:

  Błażejów
  Chełmsko Śląskie
  Niedamirów

  Na zadanie Euroregion zobowiązał się udzielić Beneficjentowi bezzwrotnego dofinansowania w całkowitej kwocie maksymalnej 19.846,60 EUR z EFRR oraz 1.167,44 EUR ze środków budżetu państwa (RP).W chwili obecnej Gmina Lubawka ogłosiła zapytanie ofertowe na wykonanie ww. zakresu robót budowlanych, w odpowiedzi na które do zamawiającego wpłynęło 6 ofert.

  Wymagany termin wykonania przedsięwzięcia ustalony na 7 tygodni od dnia podpisania umowy.W najbliższych dnia Gmina Lubawka wyłoni Wykonawcę z którym podpisana zostanie umowa oraz przystąpi do rozpoczęcia prac

  Źródło: UM Lubawka

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły