niedziela, 26 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualnościGranica z Czechami - kontrolowana !!

  Granica z Czechami – kontrolowana !!

  -

  W związku z epidemią covid19 Rząd Czech wprowadził dziś o godz. 00:00 kontrole na granicy w Lubawce.Z powodu narastającego zagrożenia zamknięto powiat Cheb, Sokolov i Trutnov a co za tym idzie ograniczenia w przemieszczaniu się mieszkańców tych powiatów.Funkcjonariusze policji nadzorują przestrzeganie zamknięć na granicy powiatu trutnovskiego na wybranych drogach na 36 punktach kontrolnych. Na siedmiu punktach kontrolnych zlokalizowanych przy najbardziej ruchliwych drogach prowadzących do powiatu Trutnov policjanci w autach mają zaplecze związane z administracją i obsługą techniczną.

  Dozwolony jest wjazd do Czech w wypadku dojazdu do pracy, szkoły, placówki medycznej i kościoła oraz przejazd tranytowy .

  Więcej informacji opisaliśmy tutaj – klik

  Foto: Edyta Jóźwiak

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły