czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualnościInfo - Urząd Skarbowy

  Info – Urząd Skarbowy

  -

  Umów wizytę w Urzędzie Skarbowym

  Od 9 listopada 2020 najprościej zrobić to przez internet. Wystarczy skorzystać z usługi “Umów wizytę w urzędzie skarbowym” https://wizyta.podatki.gov.pl/ na podatki.gov.pl lub na stronach poszczególnych urzędów skarbowych.

  Możliwość rezerwowania wizyt przez Internet ma na celu ułatwienie podatnikom załatwianie ich spraw. Z kolei dzięki wprowadzeniu zasady, że bezpośrednio w siedzibie urzędu obsługiwani są wyłącznie klienci umówieni, urzędy skarbowe chcą uniknąć kolejek co z pewnością powinno poprawić komfort obsługi, ale i bezpieczeństwo podatników.

  Na wizytę można umówić się także telefonicznie pod numerem 75 744 93 79 lub podczas osobistej wizyty w urzędzie –
  w punkcie “Umawianie wizyt”, który znajduje się blisko wejścia.

  Źródło: UM Lubawka

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły