poniedziałek, 30 stycznia, 2023
More
  Strona głównaKronika policyjnaKamiennogórscy policjanci kwestowali na festynie

  Kamiennogórscy policjanci kwestowali na festynie

  -

  W dniu wczorajszym nad kamiennogórskim zalewem odbył się Charytatywny Festyn Rodzinny organizowany przez Stowarzyszenie Lepsze Dziś. Podczas festynu zbierane są pieniądze na wsparcie leczenia i rehabilitację podopiecznych tej organizacji.Kamiennogórscy policjanci oraz ich współtowarzysz “Komisarz Lew” wzięli w nim udział i cieszyli się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci oraz ich rodziców. Spotkanie było okazją, by po raz kolejny przypomnieć najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa.

  Kamiennogórscy policjanci oraz ich współtowarzysz “Komisarz Lew” wzięli aktywny udział w tym festynie i cieszyli się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci oraz ich rodziców. Spotkanie było okazją, by po raz kolejny przypomnieć najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa. Policjanci rozdawali najmłodszym elementy odblaskowe i opowiadali o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drodze.

  Mundurowi przypominali również seniorom, w ramach prewencyjnego programu “Bezpieczny Senior”, metody działania sprawców oszustw metodą “na wnuczka” czy “na policjanta”.

  Organizatorom spotkania wręczone zostały dwa Vouchery pn. „Zostań jeden dzień policjantem”, z których zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie chorych dzieci w powiecie kamiennogórskim.

  Policjanci dziękują organizatorom za zaproszenie, że mogli swoją obecnością przyczynić się do szczytnego celu tej akcji.

  Policjanci dziękują organizatorom za zaproszenie, że mogli swoją obecnością przyczynić się do szczytnego celu tej akcj

  Źródło: KPP Kamienna Góra Oficer Prasowy asp. Paulina Basta

  Ostatnie artykuły

  Zostańmy w kontakcie

  1,894FaniLubię
  12SubskrybującySubskrybuj

  Ostatnie artykuły