Strona głównaAktualnościKamiennogórski szpital ruszył AktualnościAktualności powiatowe Kamiennogórski szpital ruszył By Redakcja 26 października 2020 0 793 Informujemy ,że Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze wznowiło przyjmowanie pacjentów na oddział chorób wewnętrznych.To dobra informacją dla pacjentów patrząc w dobie dnia dzisiejszego na sytuację w kraju. Redakcjahttps://lubawka24.pl Poprzedni artykułRolnicy z protestemNastępny artykułMGOK z konkursem ,,Wszystkie barwy jesieni” RELATED ARTICLES Aktualności Festyn parafialny w Kamiennej Górze – było pięknie i… smacznie! Aktualności Noc Świętojańska w Bukówce – magia, tradycja i wspólnota! Aktualności Święto Miasta Lubawka 2026 – zapowiedź Aktualności Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Lubawce ZOSTAW ODPOWIEDŹ Komentarz: Proszę wpisać swój komentarz! Nazwa: Proszę podać swoje imię tutaj E-mail: Wpisałeś nieprawidłowy adres e-mail! Wpisz tutaj swój adres e-mail Strona Internetowa: Zapisz moje nazwisko, adres e-mail i stronę internetową w tej przeglądarce na następny raz, gdy skomentuję. Musisz przeczytać Festyn parafialny w Kamiennej Górze – było pięknie i… smacznie! Aktualności Noc Świętojańska w Bukówce – magia, tradycja i wspólnota! Aktualności Święto Miasta Lubawka 2026 – zapowiedź Aktualności Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Lubawce Aktualności Uderzyła w drzewo. Aktualności