„Kierunek Ferie” w Gminie Lubawka

0
145

„Kierunek Ferie” to hasło propozycji aktywności, przygotowanych na czas wolny od nauki szkolnej przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce. Zajęcia skierowane są do mieszkańców Lubawki i Chełmska Śląskiego, zarówno do dzieci jak i do seniorów.


Nowością w planach na ferie jest półkolonia „Akademia HarcArt”, którą poprowadzą harcerze z Hufca ZHP Kamienna Góra. Udział w półkolonii jest płatny, zawiera w sobie dwie wycieczki a także posiłki każdego dnia. O szczegóły można zapytać pod numerem 694 211 166.


Oprócz propozycji, związanych z półkolonią, plan zawiera w sobie mnóstwo zajęć bezpłatnych, m.in. naukę gry na ukulele, różnorodne zajęcia artystyczne, manualne a także zintegrowane zajęcia dla maluchów. Kolejnym, nowym punktem ferii są kursy komputerowe dla seniorów. Przeprowadzane będą w małych grupach, co pozwoli na pełne dostosowanie poziomu zaawansowania zajęć do uczestników.


Organizatorzy proszą, żeby zapisów na poszczególne propozycje dokonywać na najpóźniej dwa dni przed ich terminem, drogą telefoniczną do poszczególnych placówek.

Źródło: Dom Kultury w Lubawce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj