czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaKronika policyjnaKolejne narkotyki wyeliminowane

  Kolejne narkotyki wyeliminowane

  -

  W dniu 18 listopada br. dzielnicowa z Komisariatu Policji w Lubawce wspólnie z innymi funkcjonariuszami, zatrzymała mieszkańca gminy, który w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

  W dniu 18 listopada br. w godzinach południowych, realizując informacje wymierzone w przestępczość narkotykową, podczas przeszukania w jednym z mieszkań na terenie miasta, dzielnicowa wraz z innymi policjantami z Komisariatu Policji w Lubawce ujawnili 21 porcji handlowych marihuany, które 24 – letni mężczyzna miał schowane w woreczku strunowym. 24 – latek narkotyki trzymał na jednym z regałów w pokoju. Nie ukrywał, że należą do niego. W związku z powyższym policjanci zatrzymali go do wyjaśnienia. Następnie mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

  W dniu 19 listopada br. policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zauważyli dobrze znanego im młodego mężczyznę, który na widok policjantów przyśpieszył. Okazało się, że ma przy sobie narkotyki. Trafił więc do policyjnej celi.

  W dniu 19 listopada br. w godzinach południowych na jednej z ulic Kamiennej Góry policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego kamiennogórskiej policji zauważyli dobrze znanego im młodego mężczyznę, który na widok policjantów przyśpieszył. Oprócz tego dość nerwowo zaczął się zachowywać widząc, że policjanci się do niego zbliżają. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze ujawnili w jednej z jego kieszeni mały plastikowy pojemnik z zawartością suszu koloru brunatnego. 22 – latek oświadczył, że są to narkotyki i że je przed chwilą znalazł, po czym postanowił wypalić. Policjanci zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia.

  Źródło: asp. Paulina Basta KPP Kamienna Góra

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły