czwartek, 7 grudnia, 2023
More
  Strona głównaKronika policyjnaKolejne osoby ukrywające się - zatrzymane.

  Kolejne osoby ukrywające się – zatrzymane.

  -

  W ręce kryminalnych wpadły kolejne osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Tylko w ciągu trzech ostatnich dni kryminalni zatrzymali czterech poszukiwanych

  W oparciu o ustalenia pozaprasowe, kamiennogórscy kryminalni zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w jednym z mieszkań na terenie powiatu kamiennogórskiego. Poszukiwany był do odbycia trzech lat pozbawienia wolności za przestępstwo rozboju. Kolejny poszukiwany został zatrzymany na terenie ościennego powiatu, do odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności. Mężczyzna przebywał w mieszkaniu na terenie Wałbrzycha wraz z partnerką, która również była poszukiwana do ustalenia miejsca pobytu. W ręce kryminalnych wpadł również 25 latek, który poszukiwany był do odbycia kary 21 dni za niezapłaconą grzywnę. Po wpłaceniu wymaganej kwoty i wykonaniu dalszych czynności został zwolniony.

  Policjanci zatrzymują poszukiwanych w różnych okolicznościach. Część z nich zatrzymywana jest w miejscu zamieszkania, inni podczas legitymowania w związku z wykroczeniami np. spożywaniem alkoholu w miejscu publicznym. Zdarzają się sytuacje, że poszukiwani zatrzymywani są przez policjantów w czasie wolnym od służby. W niektórych przypadkach jest to ciężka i żmudna praca, gdyż osoba ukrywającą się zrobi wszystko aby uniknąć spotkana z policją.

  Źródło:KPP Kamienna Góra Oficer Prasowy asp.szt. Marta Nieć Wierzbicka

  Ostatnie artykuły

  Ostatnie artykuły