piątek, 31 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualnościKoncert "Lubawka dla Ukrainy"

  Koncert “Lubawka dla Ukrainy”

  -

  Dziś 9 marca 2022 r. w Domu Kultury w Lubawce odbył sie koncert “Lubawka dla Ukrainy” w ,którym wystąpił Aleksander Evseev.
  Artysta to laureat ukraińskich i międzynarodowych konkursów wokalnych.Mieszka w Polsce od 2010 roku. Rodowity Ukrainiec, urodzony w Obwodzie charkowskim (Куп’янськ).
  Piękny występ w którym Aleksander zaśpiewał i zagrał znane ballady ukraińskie i polskie.Koncert poświęcony trwającej agresji Rosji na Ukrainę podczas którego przybyli goście mogli wesprzeć finansowo Polska Misję Medyczną ,która działa na pierwszej linii frontu udzielając pomocy i wsparcia najbardziej poszkodowanym.

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły