Koniec prac na ul.Szymrychowskiej w Lubawce

1
210

Dziś 22 października 2021 r  starosta Jarosław Gęborys wraz z wicestarostą Małgorzatą Krzyszkowską i Adamem Krokiem członkiem zarządu powiatu oraz z wykonawcą i inspektorem nadzoru inwestorskiego dokonali oficjalnego odbioru robót budowlanych w ramach przebudowy drogi powiatowej na ul. Szymrychowskiej w  Lubawce .

Problem chodnika na tej ulicy borykał się od lat.Teraz mieszkańcy mogą korzystać swobodnie z zakończonej inwestycji .770 metrów chodnika i parking przy przedszkolu to 611 053 zł, z czego dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych wyniosło 500 000 zł. Roboty budowlane to 595 163 zł, a pozostałą kwotę stanowią koszty inwestorskie.

Video: Andrzej Pawlukiewicz

1 KOMENTARZ

  1. PANIE STAROSTO UWAGI OD MIESZKAŃCÓW BYŁY. BO MIAŁEM WJAZD WYLANY BETONEM A WY GO ZRYLIŚCIE PRAWIE DO POŁOWY PODWÓRKA I ZASYPALIŚCIE ZIEMIĄ GDZIE MAM TERAZ BŁOTO A BRAMA JEST 1,5 METRA NAD NIM .DLACZEGO MAM PONOSIĆ KOSZTA PONOWNEGO ZALANIA GO BETONEM I OBNIŻENIA BRAMY? MOIM ZDANIEM POWINNO BYĆ DOPROWADZONE TO DO STANU TAKIEGO JAK BYŁO PRZED. DOTYCZY WJAZDU PRZY NR.19.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj