czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaWydarzenia„Łączy nas Bóbr”

  „Łączy nas Bóbr”

  -

  19 października 2020 r. podpisano umowę oraz przekazano plac budowy firmie Energobest Sieci i Instalacje Energetyczne. Artur Migacz; Wykonawcy ostatniego etapu robót budowlanych w ramach projektu „Łączy nas Bóbr” na który Gmina Lubawka otrzymała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

  Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wiaty biesiadnej wraz z zagospodarowaniem terenu z alejkami parkowymi, oświetleniem i monitoringiem a także wykonanie 2 slipów do spławiania łodzi, placu zabaw, siłowni zewnętrznej i boiska do piłki plażowej. Dzięki wykonanym pracom obszar nad zbiornikiem Wodnym Bukówka stanie się wspaniałym miejscem do aktywnego wypoczynku wśród natury. Gmina Lubawka i Miasto Zaclerz zostaną wzbogacone o infrastrukturę przyciągającą turystów poszukujących nowych ciekawych miejsc. Budowa drogi S-3 dodatkowo wpłynie na atrakcyjność naszego terenu co zaowocuje zwiększeniem konkurencyjności i rozpoznawalności naszego terenu na turystycznej mapie Polski.

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły