Napadli na listonosza !!

0
111

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 27 do 52 lat, którzy podejrzani są o rozbój.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu około godziny 11.30 na jednej z ulic w mieście. Napastnicy zaatakowali listonosza będącego w pracy. Uderzyli go w twarz, a następnie ukradli mu saszetkę z pieniędzmi.

Pokrzywdzony o zdarzeniu powiadomił policję. Funkcjonariusze w oparciu o zebrane w tej sprawie informacje oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali trzech mieszkańców Jeleniej Góry podejrzewanych o popełnienie tego przestępstwa.

Obecnie wyjaśniane są szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz prowadzone czynności, których celem jest odzyskanie skradzionych pieniędzy.

Zatrzymanym za to przestępstwo grozić może nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec dwóch sprawców środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące, a wobec trzeciego dozór policyjny.

Źródło: asp. szt. Monika Kaleta KMP w Jeleniej Górze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj