czwartek, 7 grudnia, 2023
More
  Strona głównaKronika policyjnaNieudana zabawa w chowanego...

  Nieudana zabawa w chowanego…

  -

  Osoby ukrywające się przed organami ścigania mają wiele pomysłów, gdzie się przed nimi schować. Policjanci Wydziału Kryminalnego kamiennogórskiej komendy ustalili miejsce przebywania i dokonali zatrzymania poszukiwanej kobiety

  Osoby, który uchylają się od wykonania orzeczonej kary mają wiele pomysłów na ukrycie się przed organami ścigania. Kamiennogórscy kryminalni w wyniku uzyskanych informacji ustalili miejsce przebywania poszukiwanej kobiety.
  Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce słyszeli z mieszkania dwa głosy – damski i męski. Pukanie do drzwi nie przyniosło efektu, ponieważ osoby te udawały, że nie ma ich w domu. Dopiero zdecydowane działanie policjantów, którzy pożyczyli drabinę od jednego z mieszkańców i przez okno wskazali grzecznie mężczyźnie siedzącemu w domu, że ma gości przed drzwiami skutkowało ich otworzeniem. Mężczyzna w trakcie rozpytania kategorycznie zaprzeczał, że była z nim kobieta. Funkcjonariusze przystąpili więc do sprawdzenia pomieszczeń mieszkalnych. Otwierając szafę zastali w niej leżącą 53-letnią kobietę, która oświadczyła, że… tam spała i nie słyszała nawoływania policjantów.
  Była to mieszkanka powiatu kamiennogórskiego poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności. Została zatrzymana, a następnie osadzona w policyjnym areszcie.

  Źródło: KPP Kamienna Góra sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

  Ostatnie artykuły

  Ostatnie artykuły