środa, 30 listopada, 2022
More

  Noc muzeów

  -

  Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze serdecznie zaprasza w najbliższą sobotę, 15 maja, do udziału w wydarzeniach zorganizowanych w ramach akcji NOC MUZEÓW.


  Noc w muzeum rozpoczynamy od bloku zajęć dla dzieci. Działania pt. “Sekret starej szafy” to warsztaty plastyczne, zagadki, poszukiwania, zabawy przygodowe. Rozpoczną się o godz. 18.00 oraz 19.00. W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy rodziców i opiekunów o wcześniejsze zapisy najmłodszych na zajęcia (do 14.05).
  O godz. 19.00 otwieramy drzwi dla wszystkich, którzy mają ochotę zwiedzić muzeum. Do Państwa dyspozycji będą wszystkie sale wystawowe, wystawy stałe i czasowe. Będzie to również ostatnia okazja, by obejrzeć wystawę “Malarstwo europejskie XVI-XIX”. Wejścia będą się odbywały o pełnych godzinach. Zwiedzanie kończymy o godz. 22.00.
  O godz. 22.00 zapraszamy wszystkich chętnych na nocny spacer po Kamiennej Górze. Przewodnicy pokażą najciekawsze zabytki, tajemnicze miejsca naszego miasta. Prosimy o wcześniejszą rezerwację udziału (do 14.05), ponieważ liczba uczestników jest ograniczona.
  Zwiedzanie oraz udział we wszystkich zaplanowanych atrakcjach są nieodpłatne.

  Zapisów można dokonać telefonicznie (75 744 22 75), za pośrednictwem poczty elektronicznej (sekretariat@muzeumtkactwa.pl) lud osobiście.
  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

  Źródło: Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze

  Ostatnie artykuły

  Zostańmy w kontakcie

  1,894FaniLubię
  12SubskrybującySubskrybuj

  Ostatnie artykuły