O bezpieczeństwie z seniorami

0
22

Podczas piątkowego spotkania w Dziennym Domu Opieki Medycznej w Powiatowym Centrum Zdrowia, kamiennogórska policjantka wraz z emerytowanym Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego przypominali seniorom o sposobach i metodach jakie wykorzystują przestępcy. Ostrzegali seniorów przed pochopnymi decyzjami, a także zwrócili uwagę na przestrzeganie przepisów drogowych.

W piątek, 12 maja 2023 roku, w ramach działań związanych z profilaktyką policjantka wraz z emerytowanym Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Zbigniewem Małaszyńskim wybrali się do Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze.

Rozmawiali z seniorami, którzy uczestniczą w zajęciach Dziennego Domu Opieki Medycznej o sposobach i metodach, które wykorzystują przestępcy. Zwrócili również uwagę na przestrzeganie przepisów drogowych, i na to jak ważna jest widoczność na drodze.

Przypominamy, że policjanci nie żądają żadnych pieniędzy ani nie wykorzystują osób cywilnych w policyjnych niebezpiecznych akcjach. Nie można wierzyć, w to co mówi obca osoba przez telefon – zastanów się, odłóż na bok emocje i nie daj się oszukać!

Źródło: KPP Kamienna Góra st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj