Odzyskano skradzione mienie.

0
747

Na terenie budynku, będącego w przeszłości parafią Kościoła Katolicko-Narodowego, w połowie miesiąca doszło do kradzieży z włamaniem. W wyniku informacji uzyskanych pozaprocesowo dnia 18 kwietnia br. funkcjonariusze Komisariatu Policji w Lubawce zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Odzyskali również część skradzionego mienia.

W Lubawce w połowie miesiąca kwietnia br. doszło do kradzieży z włamaniem do budynku, będącego w przeszłości parafią Kościoła Katolicko-Narodowego.
Sprawca najpierw wybił szybę w oknie, a następnie po wejściu do środka dokonał kradzieży mosiężnych krzyży, a także innych przedmiotów pozostawionych w miejscu, takich jak przedłużacze czy elektronarzędzia.
W wyniku uzyskanych informacji dnia 18 kwietnia br. funkcjonariusze Komisariatu Policji w Lubawce zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Policjantom udało się odzyskać część skradzionego mienia.
38-letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego przyznał się do zarzucanych mu czynów. Po wykonanych czynnościach został zwolniony.
Za popełnione przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi mu od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kamienna Góra sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj