sobota, 18 listopada, 2023
More
  Strona głównaAktualności powiatoweOficjalne otwarcie - Sudeckiej Informacji Turystycznej

  Oficjalne otwarcie – Sudeckiej Informacji Turystycznej

  -

  Dziś 28 lutego 2022 r. oficjalnie otwarto Sudecką Informację Turystyczną w Kamiennej Górze.

  Punkt znajduje się przy ul. Lubawskiej 4 w Kamiennej Górze.W oficjalnym otwarciu udział wzięli burmistrz Janusz Chodasewicz,przewodnicząca rady miasta Violetta Majak,wiceprzewodniczący Jerzy Basta oraz CEO firmy Sudety.pro Krzysztof Wojtas.

  W lokalu znajduje się sklep, w którym oprócz pamiątek związanych z Kamienną Górą i regionem, będzie można zakupić książki historyczno-turystyczne i produkty regionalnych twórców.

  – Chcemy, aby to miejsce było centrum aktywności turystycznej dla naszego miasta i całego regionu. Odwiedzający je turyści otrzymają informacje o historii, atrakcjach, miejscach noclegowych i ofercie turystycznej w Kamiennej Górze oraz u naszych sąsiadów – mówi burmistrz Janusz Chodasewicz.

  Miasto Kamienna Góra wyremontowało lokal, w którym mieści się informacja. Jej obsługą zajmie się firma Sudety.pro, mająca spore doświadczenie w marketingu turystycznym. Jej właściciel Krzysztof Wojtas jest m.in. zaangażowany w projekt turystyczny „Antonówka – podziemia, które nie istnieją”. Miasto udostępniło pomieszczenia na preferencyjnych zasadach i będzie dostarczało materiały promocyjne. Firma Sudety.pro zobowiązała się prowadzić informację nieodpłatnie.

  Inne miejscowości w regionie, gestorzy bazy turystycznej i producenci lokalnych produktów zostali zaproszeni do współpracy. Ich materiały promocyjne lub produkty także będą dostępne w tym miejscu.

  Video: Andrzej Pawlukiewicz Foto : UM Kamienna Góra

  Ostatnie artykuły

  Ostatnie artykuły