czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaKultura i rozrywkaOperetka na Wynos w Kamiennej Górze

  Operetka na Wynos w Kamiennej Górze

  -

  W dniu 4 września 2020 roku na kamiennogórskim rynku odbył się koncert operetkowy.

  Projekt muzyczny „Operetka na WYNOS!” ma za zadanie dotrzeć do społeczności lokalnych w czasie pandemii koronawirusa. Obecna sytuacja, spowodowała stworzenie cyklu koncertów operetkowych w przestrzeni publicznej. Podczas koncertu w Kamiennej Górze można było usłyszeć największe przeboje takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i innych kompozytorów.
  W programie nie zabrakło takich szlagierów, jak: „Wielka sława to żart!”, „Brunetki, blondynki”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, czy „Pieśń o Wilji”.

  Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu wręczano kolorowanki „Pokoloruj operetkę” wraz z ciekawostkami, rebusami, krzyżówką i wykreślanką.

  Wydarzenie „Operetka na WYNOS!” jest realizowane przez Stowarzyszenie Operetka Wrocławska i zostało sfinansowane przez Powiat Kamiennogórski.

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły