Strona głównaAktualnościPalący się śmietnik Aktualności Palący się śmietnik By Redakcja 26 lutego 2021 0 509 Dziś 26 lutego 2021 r tuż po godzinie 00:15 do palącego się kontenera na śmieci przy Pl.Wolności w Lubawce została zaalarmowana OSP Lubawka.Na miejsce zadysponowano 2 jednostki w tym OSP Chełmsko Śląskie. Redakcjahttps://lubawka24.pl Poprzedni artykułSachiel – debiutancka płyta !!Następny artykułKamienna Góra – startu projektu „Wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła” RELATED ARTICLES Aktualności Festyn parafialny w Kamiennej Górze – było pięknie i… smacznie! Aktualności Noc Świętojańska w Bukówce – magia, tradycja i wspólnota! Aktualności Święto Miasta Lubawka 2026 – zapowiedź Aktualności Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Lubawce ZOSTAW ODPOWIEDŹ Komentarz: Proszę wpisać swój komentarz! Nazwa: Proszę podać swoje imię tutaj E-mail: Wpisałeś nieprawidłowy adres e-mail! Wpisz tutaj swój adres e-mail Strona Internetowa: Zapisz moje nazwisko, adres e-mail i stronę internetową w tej przeglądarce na następny raz, gdy skomentuję. Musisz przeczytać Festyn parafialny w Kamiennej Górze – było pięknie i… smacznie! Aktualności Noc Świętojańska w Bukówce – magia, tradycja i wspólnota! Aktualności Święto Miasta Lubawka 2026 – zapowiedź Aktualności Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Lubawce Aktualności Uderzyła w drzewo. Aktualności