niedziela, 26 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualnościPoczątek ferii zimowych

  Początek ferii zimowych

  -

  Piękną zimową aurą rozpoczynają się ferie zimowe dla dzieci.

  Ale przypominamy !!

  Mimo usilnych próśb Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę i licznych podpisów złożonych pod petycją do premiera Mateusza Morawieckiego o zniesienie zakazu wychodzenia z domu dla dzieci, decyzja nie została zmieniona.

  Ostatecznie, według ustaleń rządu, w czasie ferii dzieci do 16. roku życia w godzinach 8-16 mogą wychodzić z domu tylko z osobą dorosłą. Zakaz wychodzenia został, wprowadzony pod koniec października i będzie obowiązywał także w czasie ferii zimowych, które rozpoczną się 4 stycznia i potrwają do 17 stycznia 2021 r.

  Foto : Mieszkańcy

  Bałwankowo w Lubawce

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły