czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualnościREVIVAL w Chełmsku Śląskim

  REVIVAL w Chełmsku Śląskim

  -

  Dnia 18.10.2020 na Rynku w Chełmsku Śląskim odbył się finał projektu REVIVAL. Impreza była inna niż wszystkie, a to za sprawą czerwonej strefy, którą zostaliśmy objęci.
  Podczas REVIVAL-u można było zobaczyć wystawę przygotowaną specjalnie na ten dzień, podczas której obowiązywały wszystkie przepisy sanitarne. Następnie wystąpiła Orkiestra Dęta z Lubawki pod batutą pana Ryszarda Migdalskiego i Zespół Ludowy ZGODA z Chełmska Śląskiego. Całe wydarzenie było transmitowane na żywo. Wszyscy chętni mogli w domach obejrzeć transmisje online na fanpagu Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za to, że pomogli nam w bezpiecznym przeprowadzeniu finału projektu REVIVAL i nie gromadzili się tłumnie na Rynku.

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły