Powiatowy finał w pływaniu drużynowym

0
38

Dziś 13 stycznia 2023 roku na krytej pływalni w Kamiennej Górze obył się Finał Powiatowy w pływaniu drużynowym w Igrzyskach Dzieci, Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, oraz Szkół Ponadpodstawowych.

IGRZYSKA DZIECI.

Dziewczęta

Styl dowolny 50 m.

1. Gonera Milena SP 2 Kam. Góra 34,78

2. Tobiasz Hanna SP 2 Kam. Góra 36,19

3. Leszczyńska Hanna SP 1 Kam. Góra 41,75

4. Olszak Antonina SP 1 Kam. Góra 44,23

5. Sergiel Blanka SP 2 Kam. Góra 40,78 PK

Styl motylkowy 25 m.

1. Chmielewska Inez SP 2 Kam. Góra 17,84

2. Sosnowska Lena SP 1 Kam. Góra 19,18

3. Węglińska Julia SP 2 Kam. Góra 19,32 PK

Styl grzbietowy

1. Obrzud Laura SP 2 Kam. Góra 42,14

2. Bandyk Laura SP 2 Kam. Góra 44,70

3. Łojkowska Ida SP 1 Kam. Góra 55,03

4. Etryk Hanna SP 1 Kam. Góra 1:04,40

5. Jędrzejek Felicja ` SP 1 Kam. Góra 47,69 PK

Styl Motylkowy

1. Biel Anastazja SP 2 Kam. Góra 45,50

2. Sawicka Zofia SP 1 Kam. Góra 1:00,05

3. Herman Hanna SP 2 Kam. Góra 47,62 PK

4. Bugaj Kaja SP 2 Kam. Góra 50,89 PK

5. Górecka Maja SP 2 Kam. Góra 52,27 PK

Sztafeta:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 1:39,24

2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 2:09,78

3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 1:51,18

Klasyfikacja drużynowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 132 pkt.

2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 99pkt.

Chłopcy:

Styl dowolny:

1. Bręśkiewicz Adrian SP 2 Kam. Góra 34,50

2. Piech Antoni SP 1 Kam. Góra 35,94

3. Rejman Maciej SP 1 Kam. Góra 37,40

4. Rzeszutek Samir SP Krzeszów 39,90

5. Sipiora Szymon SP Krzeszów 52,80

6. Wójs Szymon SP Krzeszów 52,80

7. Oleksy Igor SP 2 Kam. Góra 38,96 PK

8. Łabuda Wojciech SP 2 Kam. Góra 40,03 PK

9. Wernik Maciej SP 1 Kam. Góra 40, 08 PK

10. Kaczmarczyk Miłosz SP 1Kam Góra 44,37 PK

Styl motylkowy

1. Potoniec Wojciech SP 2 Kam. Góra 16,26

2. Czaja Nikodem SP 2 Kam. Góra 17,48

3. Karwala Jakub SP 1 Kam. Góra 17,56

4. Wieczorek Jakub SP 2 Kam. Góra 17,85 PK

5. Bodziony Igor SP 2 Kam. Góra 20,65

Styl grzbietowy

1. Roszkowiak Oliwier SP 2 Kam. Góra 37,77

2. Jede Dominik SP 2 Kam. Góra 37,80

3. Majewski Tobiasz SP Krzeszów 46,97

4. Falkowski Ignacy SP 1 Kam. Góra 54,40

5. Paździor Marcel SP Krzeszów 59,50

6. Knap Dominik SP 2 Kam. Góra 45,95 PK

7. Wiśniewski Eryk SP 1 Kam. Góra 49,86 PK

Styl klasyczny

1. Adamczyk Szymon SP 1 Kam. Góra 43,40

2. Prus Antoni SP 2 Kam. Góra 48,65

3. Wiśniewski Hubert SP 1 Kam. Góra 49,55

4. Pasiut Daniel SP Krzeszów 51,95

5. Kufel Adrian SP 2 Kam. Góra 49,63 PK

Sztafeta:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 1:35,08

2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 1:43,79

3. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie 2:08,46

4. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra II 1:48,31 PK

Klasyfikacja drużynowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 130 pkt

2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 116 pkt

3. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie 103 pkt

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dziewczęta:

Styl motylkowy 50 m.

1. Jede Wiktoria SP 2 Kam. Góra 36,20

2. Bocheńska- Lesiuk HannaSP 2 Kam. Góra 39,06

Styl dowolny 100 m.

1. Balcerek Maja SP 2 Kam. Góra 1:25,11

Styl klasyczny 100 m.

1. Matusiak Helena SP 2 Kam. Góra 1:50,28

2. Tomasik Klaudia SP 2 Kam. Góra 2:01,98

3. Cincio Marcelina SP 1 Kam. Góra 2:26,74

4. Mordarska Marcelina SP 1 Kam. Góra 3:19,30

Styl grzbietowy 100 m.

1. Dobek Kornelia SP 2 Kam. Góra 1:40,40

Sztafeta 6 x 50 m.

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 3:54,78

2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 5:37,94

Klasyfikacja drużynowa

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 132 pkt.

2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 74 pkt.

Chłopcy:

Styl motylkowy 50 m.

1. Kąkol Łukasz SP 2 Kam. Góra 34,21

Styl grzbietowy 100 m.

1. Golasiński-Dragan MaksymilianSP 2 Kam. Góra 1:26,37

2. Osmolak Ignacy SP 1 Kam. Góra 1:32,02

Styl klasyczny 100 m.

1. Plasło Jakub SP 2 Kam. Góra 1:38,78

2. Wolak Marcin SP 2 Kam. Góra 1:45,32

3. Łojkowski Nikodem SP 1 Kam. Góra 1:56,87

4. Przychodzki Tomasz SP 2 Kam. Góra 1:52,07PK

5. Węgliński Filip SP 2 Kam. Góra 1:44,28PK

Styl dowolny 100 m.

1. Stawarz Michał SP 2 Kam. Góra 1:12,20

2. Piskorski Radosław SP 2 Kam. Góra 1:28,27

3. Ogorzałek Filip SP 2 Kam. Góra 1:39,55PK

Sztafeta 6 x 50 m.

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 3:19,66

2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 3:56,02

Klasyfikacja drużynowa

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 132pkt.

2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 59pkt.

LICEALIADA

Dziewczęta:

Styl klasyczny 100 m.

1. Górecka Oliwia LO Kam. Góra 1:46,00

Styl klasyczny 100 m.

1. Gotowt Zofia LO Kam. Góra 1:30,92

2. Karska Oliwia LO Kam. Góra 1:44,59

3. Chronowska Julia LO Kam. Góra PK

Styl grzbietowy 100 m.

1. Wojtarowicz Julia LO Kam. Góra 1:54,41

Styl motylkowy 50 m.

1. Idek Maja LO Kam. Góra 36,05

2. Maziakowska Maja LO Kam. Góra 41,00

Sztafeta 6 x 50 m.

1. Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze 4:01,86

Klasyfikacja drużynowa

1. Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze 132pkt.

Chłopcy:

Sztafeta 6 x 50 m.

1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra 3:16,35

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny 100 m

1. Cincio Oliwier LO Kam. Góra 1:05,40

2. Drzewiecki Mikołaj LO Kam. Góra 1:14,15

Styl grzbietowy 100 m.

1. Kwiatkowski Filip LO Kam. Góra 1:35,56

Styl klasyczny 100 m.

1. Maziakowski Maciej LO Kam. Góra 1:25:00

2. Ostrowski Oskar LO Kam. Góra 1:35,60

Styl motylkowy 50 M.

1. Osmolak Antoni LO Kam. Góra 30,81

2. Matusik Konrad LO Kam. Góra 35,87

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra 132 pkt.

Dwie najlepsze szkoły w punktacji drużynowej dziewcząt jak i chłopców awansowały do Finału Strefy Jeleniogórskiej, Zawody te odbędą się w Kamiennej Górze.

Źródło: MOS Kamienna Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj