Projekt „Operetka na WYNOS!”

0
228

Operetka na WYNOS! – Kamienna Góra, Chełmsko Śląskie i ogrody Pałacu CiechanowicePo ubiegłorocznym sukcesie projektu „Operetka na WYNOS!” Stowarzyszenie Operetka Wrocławska kontynuuje cykl prezentacji koncertów muzycznych w plenerach Powiatu Kamiennogórskiego.

Po ubiegłorocznym sukcesie projektu „Operetka na WYNOS!” Stowarzyszenie Operetka Wrocławska kontynuuje cykl prezentacji koncertów muzycznych w plenerach Powiatu Kamiennogórskiego.
W obliczu trwającej ogólnoświatowej pandemii działania tego typu stanowią znakomitą alternatywę dla koncertów odbywających się w placówkach kulturalnych, a poprzez przystępność odbioru każda zainteresowana osoba może bezpłatnie uczestniczyć w wydarzeniu muzycznym. W dniu 9 lipca 2021 roku w 3 lokalizacjach mieszkańcy Powiatu Kamiennogórskiego będą mogli wysłuchać piosenek pochodzących z dwudziestolecia międzywojennego. Znakomici wokaliści: Mariola Augustyn, Damian Domalewski, Tomasz Maleszewski oraz tancerze Teatru Scena Kamienica przeniosą słuchaczy w podróż po kabaretowym świecie polskich przebojów E. Bodo, H. Ordonówny, M. Fogga i J. Kiepury. Usłyszymy takie muzyczne perły i szlagiery, jak: „Powróćmy jak za dawnych lat…”, „Jesienne róże”, „Zimny drań”, „Umówiłem się z nią na 9”, „Brunetki, blondynki”, „Ach śpij kochanie”, „Gramofonomanka”, „Na pierwszy znak”, Ta mała” i wiele innych niezapomnianych melodii. Nie zabraknie także tańców retro!Terminy i lokalizacje koncertów:9 lipca 2021- godz. 16:00 – Kamienna Góra – RYNEK- godz. 17:30 – Chełmsko Śląskie – RYNEK- godz. 19:00 – Ciechanowice – OGRODY PAŁACU Wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii w Polsce. Prosimy o stosowanie się do komunikatów emitowanych przed koncertami. Koncerty odbywają się także w przypadku opadów deszczu.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Powiatu Kamiennogórskiego.

Źródło: Starostwo Powiatowe Kamienna Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj