wtorek, 31 stycznia, 2023
More
  Strona głównaWydarzeniaProjekt „Operetka na WYNOS!”

  Projekt „Operetka na WYNOS!”

  -

  Operetka na WYNOS! – Kamienna Góra, Chełmsko Śląskie i ogrody Pałacu CiechanowicePo ubiegłorocznym sukcesie projektu “Operetka na WYNOS!” Stowarzyszenie Operetka Wrocławska kontynuuje cykl prezentacji koncertów muzycznych w plenerach Powiatu Kamiennogórskiego.

  Po ubiegłorocznym sukcesie projektu “Operetka na WYNOS!” Stowarzyszenie Operetka Wrocławska kontynuuje cykl prezentacji koncertów muzycznych w plenerach Powiatu Kamiennogórskiego.
  W obliczu trwającej ogólnoświatowej pandemii działania tego typu stanowią znakomitą alternatywę dla koncertów odbywających się w placówkach kulturalnych, a poprzez przystępność odbioru każda zainteresowana osoba może bezpłatnie uczestniczyć w wydarzeniu muzycznym. W dniu 9 lipca 2021 roku w 3 lokalizacjach mieszkańcy Powiatu Kamiennogórskiego będą mogli wysłuchać piosenek pochodzących z dwudziestolecia międzywojennego. Znakomici wokaliści: Mariola Augustyn, Damian Domalewski, Tomasz Maleszewski oraz tancerze Teatru Scena Kamienica przeniosą słuchaczy w podróż po kabaretowym świecie polskich przebojów E. Bodo, H. Ordonówny, M. Fogga i J. Kiepury. Usłyszymy takie muzyczne perły i szlagiery, jak: “Powróćmy jak za dawnych lat…”, “Jesienne róże”, “Zimny drań”, “Umówiłem się z nią na 9”, “Brunetki, blondynki”, “Ach śpij kochanie”, “Gramofonomanka”, “Na pierwszy znak”, Ta mała” i wiele innych niezapomnianych melodii. Nie zabraknie także tańców retro!Terminy i lokalizacje koncertów:9 lipca 2021- godz. 16:00 – Kamienna Góra – RYNEK- godz. 17:30 – Chełmsko Śląskie – RYNEK- godz. 19:00 – Ciechanowice – OGRODY PAŁACU Wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii w Polsce. Prosimy o stosowanie się do komunikatów emitowanych przed koncertami. Koncerty odbywają się także w przypadku opadów deszczu.

  Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Powiatu Kamiennogórskiego.

  Źródło: Starostwo Powiatowe Kamienna Góra

  Ostatnie artykuły

  Zostańmy w kontakcie

  1,894FaniLubię
  12SubskrybującySubskrybuj

  Ostatnie artykuły