środa, 29 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualnościRajcy Lubawki przegłosowali budżet gminy na 2021 rok

  Rajcy Lubawki przegłosowali budżet gminy na 2021 rok

  -

  Projekt budżetu zakłada 46,8 mln zł dochodów i 49 mln zł wydatków. Podczas trwającej sesji Przewodniczący Michał Ołdak przedstawił zastrzeżenia co do projektu budżetu otrzymane przez radnych podczas obrad komisji.W następstwie tej decyzji burmistrz Ewa Kocemba uznała ,że jest to nie na miejscu informację właśnie teraz otrzymuje.

  Populizm, populizm i jeszcze raz populizm – tak o podejściu radnych do pracy nad projektem budżetu mówiła na sesji włodarz gminy Ewa Kocemba Lubawki.

  Za przyjęciem projektu budżetu zagłosowało:

  6 radnych za tak
  8 wstrzymało się od głosu
  o czyli nikt nie był na nie

  Podczas głosowania nad wieloletnią prognozą finansową gminy na lata 2021 – 2032 zagłosowało:

  7 radnych za tak
  7 wstrzymało się od głosu
  o czyli nikt nie był za nie

  Głosowanie w sprawie zmiany uchwały w sprawie wyboru metody ustalania opłaty za
  gospodarowanie odpadami komunalnymi odebranymi z nieruchomości położonych na terenie Gminy Lubawka oraz ustalenia wysokości stawki tej opłaty zagłosowano:

  10 radnych było za nie
  4 radnych wstrzymało się odgłosu

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły