Rozstrzygnięcie plebiscytu “Strażak Roku 2021”

0
50

Podsumowanie plebiscytu Strażak Roku 2021 Gazety Wrocławskiej.

A tak przedstawia się lista laureatów plebiscytu:

Kategoria Jednostka OSP:

  • Powiat bolesławiecki – OSP Wierzbowa
  • Powiat górowski – OSP Płoski
  • Powiat milicki – OSP Milicz
  • Powiat oławski – OSP Bystrzyca
  • Powiat strzeliński – OSP Kondratowice
  • Powiat trzebnicki – OSP Złotów
  • Wrocław i powiat wrocławski – OSP Stróża
  • Powiat ząbkowicki – ex aequo OSP – Bardo Śląskie oraz OSP Doboszowice
  • Powiat zgorzelecki – OSP Studniska Dolne
  • owiat złotoryjski – OSP Zagrodno
  • Powiat dzierżoniowski – OSP Roztocznik
  • Powiat kamiennogórski – OSP – Marciszów

Kategoria Najlepsi Strażacy OSP

  • Powiat bolesławiecki
    Martyna Białowąs z OSP Tomaszów Bolesławiecki
  • Powiat dzierżoniowski
    Joanna Martewicz z OSP Mościsko
  • Powiat górowski
    Jakub Gruszewski z OSP Wąsosz
  • Legnica i powiat legnicki
    Adam Mrozik z OSP Krzywa
  • Powiat lwówecki
    Sławomir Cichuta z OSP Gryfów Śląski
  • Powiat milicki
    Jakub Duda z OSP Milicz
  • Powiat oławski
    Grzegorz Bubała z OSP Bystrzyca Oławska
  • Powiat strzeliński
    Szymon Korsan z OSP Borek Strzeliński
  • Powiat trzebnicki
    Paweł Duda z OSP Skokowa
  • Powiat ząbkowicki
    Zofia Gancarz z OSP Stoszowice
  • Powiat zgorzelecki
    Daniel Rokicki z OSP Zawidów
  • Powiat złotoryjski
    Damian Zajdel z OSP Zagrodno

Kategoria Orkiestra OSP Roku

  • I miejsce – Orkiestra Dęta przy OSP w Domaniowie
  • II miejsce – Gminna Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Dobromierz
  • III miejsce – Orkiestra Dęta Sygnał z OSP Zielenice

Kategoria wojewódzka Młody Strażak Roku:

  • I miejsce – Michalina Węglarz z OSP Stradomi Wierzchniej
  • II miejsce – Filip Białecki z OSP Goszcz
  • III miejsce – Emilia Doberstein z OSP Tymowa

Kategoria wojewódzka OSP Roku:

  • I miejsce – OSP Grabiszyce
  • II miejsce – OSP Wiadrów
  • III miejsce – OSP Złotów

Kategoria wojewódzka Strażak Roku 2021:

  • I miejsce – Marcin Preis z OSP Śmiałowice
  • II miejsce – Martyna Białowąs z OSP Tomaszów Bolesławiecki i OSP KSRG Krzywa
  • III miejsce – Paweł Duda z OSP Skokowa

Źródło: Gazeta Wrocławska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj