“Tenis stołowy bez granic” – zakończony

0
207

Gmina Kamienna Góra zakończyła realizację transgranicznego projektu sportowego pn. “Tenis stołowy bez granic”, którego działania były organizowane we współpracy z miastem partnerskim Zaclerz (Republika Czeska) oraz klubem sportowym UKS Maraton Pisarzowice. 

Zakres działań rzeczowych projektu obejmował po stronie polskiej organizację dwóch imprez sportowych (Memoriał Bronka Furtaka i Jacka Urbana w styczniu 2020 r., oraz Nocny Maraton Rakietowy w październiku 2020 r.), wspólnych treningów polskich i czeskich zawodników (po cztery treningi u każdego z partnerów), a także zakup wyposażenia sportowego poprawiającego warunki organizacji rozgrywek i szkolenia w tenisie stołowym.

Realizacja projektu była znacząco utrudniona ze względu na wiosenne i jesienne ograniczenia wynikające z zagrożeń epidemicznych COVID-19, w szczególności czasowego zamknięcia granic z Republiką Czeską, na szczęście projekt z sukcesem udało się doprowadzić do końca.

Za współpracę i pomoc w realizacji projektu dziękujemy wszystkim zaangażowanym, w szczególności zarządowi i wolontariuszom klubu UKS Maraton Pisarzowice oraz Dyrekcji Zespołu Szkół w Pisarzowicach.

Źródło: Gmina Kamienna Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj