Strona głównaAktualnościTradycyjnie stanęła żywa szopka w Lubawce. AktualnościKultura i rozrywka Tradycyjnie stanęła żywa szopka w Lubawce. By Redakcja 23 grudnia 2024 0 339 Przy kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny dzięki zaangażowaniu parafian i współpracy rolników z terenu gminy Lubawka stanęła szopka bożonarodzeniowa.Na tą chwilę są już kozy i owce.Ale to nie koniec żywych zwierząt. Redakcjahttps://lubawka24.pl Poprzedni artykułKomunikat kamiennogórskiej PolicjiNastępny artykułWigilia Bożego Narodzenia RELATED ARTICLES Aktualności Festyn parafialny w Kamiennej Górze – było pięknie i… smacznie! Aktualności Noc Świętojańska w Bukówce – magia, tradycja i wspólnota! Aktualności Święto Miasta Lubawka 2026 – zapowiedź Aktualności Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Lubawce ZOSTAW ODPOWIEDŹ Komentarz: Proszę wpisać swój komentarz! Nazwa: Proszę podać swoje imię tutaj E-mail: Wpisałeś nieprawidłowy adres e-mail! Wpisz tutaj swój adres e-mail Strona Internetowa: Zapisz moje nazwisko, adres e-mail i stronę internetową w tej przeglądarce na następny raz, gdy skomentuję. Musisz przeczytać Festyn parafialny w Kamiennej Górze – było pięknie i… smacznie! Aktualności Noc Świętojańska w Bukówce – magia, tradycja i wspólnota! Aktualności Święto Miasta Lubawka 2026 – zapowiedź Aktualności Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Lubawce Aktualności Uderzyła w drzewo. Aktualności