Tragoiczny wypadek w Krzeszowie

0
81

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło ubiegłej nocy w Krzeszowie. 19-letni kierujący z nieznanej przyczyny, po minięciu łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył czołowo w drzewo. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 18-letni pasażer, a 20-latek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność!

Funkcjonariusze Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w dniu 9 maja 2023 roku przed godziną 22:00, zostali skierowani do poważnego zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Księcia Bolka I w Krzeszowie.

Policjanci prowadzą czynności, w celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności zdarzenia, podczas którego 19-letni kierujący kamiennogórzanin, po minięciu łuku drogi, stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył czołowo w drzewo.

W wyniku tego wypadku kierujący nie doznał poważnych obrażeń, był trzeźwy. Niestety 18-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu, natomiast 20-latek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Jego stan jest stabilny.

Policjanci apelują – zachowajcie ostrożność! Dostosujcie prędkość do warunków panujących na drodze!

Źródło: KPP Kamienna Góra mł. asp. Elwira Hajduga / st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj