czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualności powiatoweTransport na koronawirusowe szczepienia w Kamiennej Górze

  Transport na koronawirusowe szczepienia w Kamiennej Górze

  -

  Miasto Kamienna Góra wspólnie z kamiennogórskimi strażakami zorganizowało pierwszy transport na koronawirusowe szczepienia.

  Z pomocy w dotarciu do przychodni mogą korzystać:

  • osoby niepełnosprawne, posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę inwalidzką z w/w schorzeniami
  • osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejsca zamieszkania punktu szczepień.

  Miasto Kamienna Góra uruchomiło telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych oraz informacji o szczepieniach przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.
  Z miejskim koordynatorem do spraw transportu można się skontaktować pod numerem 601 630 130.

  Telefon jest aktywny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15. Wcześniej należy w POZ ustalić termin szczepienia.

  Na terenie miasta transportem zajmuje się jednostka Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze. Do realizacji zadania zostały przeznaczone dwa samochody. Jeden z nich będzie mógł zabrać maksymalnie cztery osoby, drugi pomieści maksymalnie dwóch pasażerów.
  Niezmotoryzowanym seniorom polecamy korzystanie z transportu bezpłatną komunikacją miejską. Dwie przychodnie wykonujące szczepienia znajdują się w pobliżu trasy przejazdu autobusów.

  Źródło: UM Kamienna Góra / Foto Relacje Regionalne

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły