Ukradł skarbonkę – został zatrzymany

0
13

Intensywna praca kamiennogórskich kryminalnych doprowadziła do zatrzymania sprawcy poniedziałkowej kradzieży skarbonki na cel charytatywny z jednego ze sklepów na terenie Kamiennej Góry. Kiedy policjanci zapukali do jego drzwi, w obawie przed odpowiedzialnością schował się… w kanapie.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze pracowali nad zatrzymaniem sprawcy zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek na terenie miasta. Nieznany mężczyzna miał dokonać kradzieży puszki z datkami na cel charytatywny, która znajdowała się w sklepie.

Kryminalni rozpoznali sprawcę tego czynu i już kwestią czasu było jego zatrzymanie. 18 maja 2023 roku, podczas wykonywanych czynności pozaprocesowych ustalili miejsce jego przebywania.

27-latek nie chciał spotkać się z funkcjonariuszami policji, więc kiedy przyszli sprawdzić mieszkanie, w którym się znajdował – schował się w kanapie. Ta kryjówka została szybko odkryta przez mundurowych i mężczyzna został zatrzymany.

Przedstawiono mu zarzut kradzieży w warunkach recydywy, do którego się przyznał. Za ten czyn grozi mu 7,5 roku pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kamienna Góra st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj