środa, 30 listopada, 2022
More
  Strona głównaKronika policyjnaUkradł telewizor - został zatrzymany

  Ukradł telewizor – został zatrzymany

  -

  Po raz kolejny profesjonalnym działaniem wykazali się policjanci z Komisariatu Policji w Lubawce. W ubiegły weekend otrzymali informację o kradzieży telewizora i jeszcze tej samej nocy zatrzymali sprawcę tego przestępstwa oraz odzyskali mienie.

  W nocy z soboty na niedzielę funkcjonariusze Komisariatu Policji w Lubawce zostali zadysponowani do zdarzenia dotyczącego kradzieży telewizora. Wartość tego mienia wahała się w granicach 2000 złotych. Nieznany sprawca miał wykorzystać fakt niezamkniętego mieszkania i wynieść go niezauważony.
  Policjanci niezwłocznie podjęli działania aby ustalić sprawcę tego przestępstwa. Wykorzystali swoją znajomość rejonu służbowego oraz nabyte umiejętności by zawęzić obszar, w którym mógł poruszać się winowajca. Ich profesjonalizm doprowadził do ustalenia miejsca jego zamieszkania.
  W mieszkaniu policjanci ujawnili skradzione mienie, które zostało zabezpieczone. 21-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Twierdził, że telewizor kupił… w nocy pod kościołem od nieznajomego.
  Teraz za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

  Źródło: KPP Kamienna Góra sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

  Ostatnie artykuły

  Zostańmy w kontakcie

  1,894FaniLubię
  12SubskrybującySubskrybuj

  Ostatnie artykuły