Usiłowanie gwałtu na koleżance

0
152

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze bazując na zebranych materiałach operacyjnych zatrzymali końcem kwietnia br. 21 – letniego mieszkańca gminy Kamienna Góra, który podejrzany był o usiłowanie gwałtu na swojej kilka lat młodszej koleżance. Mężczyźnie grozi teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Kamiennogórscy policjanci bazując na zebranych materiałach operacyjnych ustalili, iż jeden z mieszkańców gminy Kamienna Góra w nocy z 26 na 27 lutego br. doprowadził przemocą swoją kilka lat młodszą koleżankę do poddania się innej czynności seksualnej.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na zatrzymanie 21 – latka i postawienie mu zarzutu w tej sprawie. Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego mu czynu, skorzystał też z przysługującego mu prawa do odmowy składania wyjaśnień.

Prokurator Rejonowy w Kamiennej Górze podjął decyzję o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się do dziewczyny oraz zakazu kontaktowania się z nią. Na obecną chwilę jest prowadzone w Komendzie Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w tej sprawie postępowanie przygotowawcze. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Źródło: KPP Kamienna Góra Oficer Prasowy asp. Paulina Basta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj