czwartek, 30 marca, 2023
More

  #WspierajSeniora

  -

  Dzięki rządowemu programowi “Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów” osoby starsze uzyskają niezbędną pomoc w trudnym czasie, a zrobienie zakupów czy odbiór leków z apteki nie będzie się wiązało z ryzykiem zakażenia koronawirusem. Program przeznaczony jest do koordynacji pomocy osobom starszym w czasie pandemii.
  Również funkcjonariusze z tutejszej Komendy prowadzą zintensyfikowane działania w zakresie profilaktyki seniorów w związku ze wzrostem przestępstw popełnianych na tej grupie społecznej. W tym celu policjanci roznoszą ulotki, ostrzegające jak nie dać się oszukać.


  asp. Paulina Basta
  KPP Kamienna Góra

  Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorówklik

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły