Wzmożone kontrole …….

0
11

W Karpaczu rozpoczął się „Zlot Motocyklowy”, w związku z tym wydarzeniem na drogach panuje wzmożony ruch tym środkiem transportu. Dlatego też, od czwartku 4 sierpnia br. na drogach województwa dolnośląskiego prowadzone są wzmożone kontrole kierujących motocyklami. Celem tych działań jest zapewnienie wszystkim bezpiecznej podróży.

Miesiące letnie sprzyjają używaniu jednośladów. Jest to też czas, w którym w największym stopniu uczestniczą w wypadkach drogowych.
Niestety, w wielu przypadkach, tak jak i przy kierujących samochodami, osoby poruszające się na motocyklu nie stosują się do przepisów wynikających z Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym.
„Polish Bike Week” to zlot motocyklowy, który rozpoczął się w czwartek (04 sierpnia 2022 roku) w Karpaczu i sprzyja zwiększeniu natężenia ruchu tych pojazdów. Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu i zminimalizować zdarzenia drogowe z udziałem motocyklistów, na terenie województwa dolnośląskiego prowadzone będą w najbliższych dniach wzmożone kontrole kierujących motocyklami.Funkcjonariusze kamiennogórskiej drogówki również biorą w nich udział.

Źródło: KPP Kamienna Góra st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj