środa, 29 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualności powiatoweXXVII Sesja Rady Gminy Kamienna Góra

  XXVII Sesja Rady Gminy Kamienna Góra

  -

  Dziś 21 grudnia 2020 r. o godzinie 10:00 na sali widowiskowej w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Krzeszowie ul. Kalwaria 1, 58-405 Krzeszów– odbędzie się XXVII Sesja Rady Gminy Kamienna Góra.

  Porządek obrad obejmuje:

  1. Otwarcie Sesji. 2. Informacja o protokole z poprzedniej sesji. 3. Informacja Wójta Gminy z bieżącej działalności w zakresie istotnych spraw gospodarczych i społecznych oraz Przewodniczącego Rady w zakresie podejmowanych działań w okresie międzysesyjnym. 4. Przedstawienie projektu uchwały budżetowej na rok 2021 oraz projektu uchwały w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Gminy Kamienna Góra wraz z uzasadnieniem. 5. Przyjecie sprawozdania z działalności Rady Gminy oraz Komisji Rady Gminy za 2020 r. 6. Zatwierdzenie planów pracy Komisji Rady Gminy oraz planu pracy Rady Gminy na rok 2021 r. 7. Podjęcie uchwał. – projekt uchwały w sprawie określenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w mieszkaniu chronionym treningowym, – projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Kamienna Góra, – projekt uchwały w sprawie zmiany w budżecie, – projekt uchwały w sprawie zmiany WPF, – projekt uchwały w sprawie ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2020. 8. Sprawy różne.

  Źródło: UG Kamienna Góra

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły