Zaproszenie dla małych i dużych miłośników przyrody.

0
5

Nadleśnictwo Kamienna Góra zaprasza serdecznie małych i dużych miłośników przyrody na dwa świetne wydarzenia,które odbędą się 18 i 19 listopada br.
I tak w sobotę 18 listopada br. zaproszenie na kolejne wydarzenie w Kruczej Dolinie. Tym razem zajmiemy się tematem terenów otwartych, bardzo ważnych dla nas z wielu względów.
Zaczniemy od przybliżenia Wam całego projektu restytucji niepylaka apollo z uwzględnieniem roli łąk w tym procesie. Wykład poprowadzi Kamila Grzesiak z Klubu Przyrodników.
Później czekają nas zajęcia praktyczne. Jacek Jerzmański przedstawi nam różne rodzaje kos, nauczy nas je klepać i ostrzyć. No i koniec końców wypróbujemy w praktyce to czego nas nauczono.


19.11.2023 r. (niedziela) to zaproszenie na wspólne świętowanie “Urodzin Kruczej Doliny”. Z tej okazji przygotowano dla Was garść informacji o fascynujących ptakach krukowatych, konkurs oraz warsztaty z robienia mozaiki!
Wstęp na wydarzenie jest wolny, a ilość miejsc nie jest ograniczona.
Program:
12:00 – Kruk i spółka czyli ptasia arystokracja – prelekcja – Anna Bator-Kocoł
13:00 – konkurs z nagrodami
13:30 – Krukowata Mozaika – warsztaty artystyczne – Kamila Grzesiak
Wydarzenie odbędzie się w Szkółce leśnej Nadleśnictwa Kamienna Góra, ul. Betlejemska 17 w Krzeszowie


Oba wydarzenia są darmowy i realizowane będą prze Nadleśnictwo Kamienna Góra oraz Karczma sądowa: Sudecka Stacja Terenowa Klubu Przyrodników

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj