Zatrzymali cztery osoby poszukiwane

0
127

Policjanci z Kamiennej Góry i Lubawki realizując czynności służbowe zatrzymali cztery osoby poszukiwane, w tym jedna listem gończym. Mężczyźni przekonali się, że prędzej czy później wymiar sprawiedliwości ich znajdzie i będą musieli ponieść konsekwencje wcześniej popełnionych czynów.

Jednym z zadań policjantów jest ustalanie miejsc ukrywania się osób, które nie chcą ponieść konsekwencji swoich czynów. Czterech mężczyzn przekonało się, że wcześniej czy później będą musieli zmierzyć się z zasądzonymi wyrokami.

W czwartkowy wieczór policjanci Wydziału Kryminalnego uzyskali informację, że 39-latek poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Głogowie może przebywać we Wrocławiu. Nowoczesne techniki pozwoliły na ustalenie dokładnego miejsca przebywania mężczyzny i jego zatrzymania w jednym z mieszkań na terenie miasta.

W piątek 25 listopada 2022 roku około godziny 6:00 Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Lubawce zatrzymali 30-latka, na którego czekała kara 7 miesięcy pozbawienia wolności.

Z kolei Dzielnicowi z Kamiennej Góry najpierw po godzinie 7:00 ustalili miejsce przebywania i dokonali zatrzymania 41-latka, który uchylał się od kary 182 dni pozbawienia wolności. Następnie po godzinie 10:00 zrealizowali nakaz doprowadzenia 35-latka, który ukrywał się przed 69-dniowym pozbawieniem wolności.

Źródło: KPP Kamienna Góra st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj