niedziela, 2 czerwca, 2024
More
  Strona głównaKronika policyjnaZatrzymany - poszukiwany

  Zatrzymany – poszukiwany

  -

  W dniu wczorajszym w godzinach południowych kamiennogórscy policjanci, zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Teraz najbliższe 4 miesiące spędzi w areszcie.

  Kamiennogórscy kryminalni w wyniku czynności poza procesowych, ustali i zatrzymali 33-latka który był poszukiwany przez kamiennogórski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 miesięcy. Mężczyzna był zaskoczony widokiem kryminalnych, nie spodziewał się, że zostanie zatrzymany na chodniku przed wejściem do jednej z instytucji użytku publicznego. Trafił do policyjnego aresztu, gdzie zostanie przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, celem odbycia zasądzonej kary.

  Niewątpliwie dobre rozpoznanie i policyjna czujność przynoszą pozytywne efekty. Za mury aresztu trafiają kolejni zatrzymani poszukiwani przez sądy i prokuratury. Kryminalni prowadzą na szeroką skalę akcja „Poszukiwany”, która przynosi bardzo pozytywne efekty. Właśnie dzięki tym staraniom zarówno funkcjonariusze pionu kryminalnego jak i pionu prewencji w ciągu ostatniego kwartału, zatrzymali 28 osób poszukiwanych na podstawie zarządzenia sądów oraz dwóch poszukiwanych listem gończym.

  Policja przypomina, że na stronie internetowej poszukiwani.policja.pl znajduje się lista osób okrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Można dowiedzieć się tam między innymi jak nazywa się poszukiwana osoba, jak wygląda i jakiego dopuściła się przestępstwa.

  Pamiętaj! Jeśli rozpoznajesz kogoś ze zdjęcia lub jeśli znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej, zawiadom najbliższą jednostkę policji telefonicznie lub dokonaj zgłoszenia wysyłając wiadomość w formie elektronicznej na adres: poszukiwani@policja.gov.pl. Zapewniamy dyskrecję i anonimowość osobom, które przekażą nam informacje na temat osób poszukiwanych .

  Źródło / Foto :KPP Kamienna Góra Oficer Prasowy asp.szt. Marta Nieć Wierzbicka

  Ostatnie artykuły

  Ostatnie artykuły