Zatrzymany – poszukiwany.

0
186

W dniu 28 września br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali 27-letniego mężczyznę poszukiwanego przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży z włamaniem. Najbliższe miesiące 27-latek spędzi w Areszcie Śledczym w Świdnicy.

Mimo wielu obowiązków policjanci kryminalni nadal wykonują swoje główne zadania – a wśród nich zatrzymywanie osób poszukiwanych. Doświadczenie policjantów kryminalnych z kamiennogórskiej komendy i doskonała znajomość przestępczego środowiska zaowocowało zatrzymaniem w dniu wczorajszym (28 września) poszukiwanego mężczyzny.

27-latek poszukiwany był Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze do odbycia kary pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem, której się w przeszłości dopuścił. Mężczyzna został zatrzymany w godzinach popołudniowych przed swoim domem. Wydawał się być zaskoczony odwiedzinami policjantów. W dniu dzisiejszy został przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Źródło : KPP Kamienna Góra Oficer Prasowy asp. Paulina Basta Foto: KPP KG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj