Zatrzymany z amfetaminą i marihuaną

0
47

W piątkowy wieczór policjantów patrolu interwencyjnego zainteresował mężczyzna, który na ich widok wyraźnie się zdenerwował i przyspieszył kroku, chcąc zniknąć im z oczu. Podczas podjętych czynności wyszedł na jaw powód tego zachowania. 29-latek posiadał przy sobie środki zabronione. Zabezpieczono kilkanaście porcji handlowych amfetaminy oraz niewielkie ilości marihuany. Za ten czyn grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci kamiennogórskiej „patrolówki” w piątek około godziny 23 zauważyli mężczyznę, który na ich widok wyraźnie się zdenerwował. Przyspieszył kroku, prawdopodobnie chcąc szybko zniknąć z oczu funkcjonariuszom policji.

W toku czynności, które podjęli mundurowi wobec 29-latka szybko wyszło na jaw, że powodem jego nerwowego zachowania było to, że posiadał przy sobie środki zabronione. Policjanci znaleźli przy nim kilkanaście porcji handlowych amfetaminy, a także niewielkie ilości marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W następnym dniu usłyszał zarzut posiadania środków zabronionych, za który grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj